Služby

V OXA optik vám nabídneme široký sortiment brýlí pro všechny příležitosti i věkové kategorie, pomůžeme vám s výběrem a provedeme měření zraku.

Měření zraku

I obyčejné pálení očí může znamenat závažnější problém a je proto důležité pravidelně chodit na preventivní vyšetření zraku. Naše profesionální služby oční optiky nabízejí přesná a komplexní měření vašeho zraku, abyste mohli získat optimální dioptrické brýle nebo kontaktní čočky. 

Měření zraku je zcela ZDARMA při zhotovení kompletní zakázky na některé z našich optik. Pro ostatní klienty je služba pro měření dioptrií zpoplatněna částkou 500 Kč.

Vyšetření zraku trvá 30 minut včetně doporučení vhodných brýlových skel. Objednat se můžete telefonicky anebo online bez čekání.

Záruka naměřených dioptrií je 3 měsíce.

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle pro ostřejší svět kolem vás. Každá z našich optik přináší širokou škálu kvalitních dioptrických brýlí, které spojují funkci s módním designem. Dioptrické brýle dámské, dioptrické brýle pánské, dioptrické brýle dětské ale i sportovní dioptrické brýle. Nabízíme také multifokální skla.

Na výběr je široká nabídka značek jako Guess, Jimmy Choo, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Carrera, Woow, Woodys, Carolina Herrera, Hickmann, Lowe Moschino, Piere Cardin, Seventh Street, Hannah, Horsefeathers, Prague, Missoni, Polaroid, Cubista, William Morris, Tom Ford.

Naši specialisté pomohou vybrat dioptrické brýle, aby perfektně sladili funkčnost i vzhled.

Nabízíme doplňkový sortiment jako brýlová pouzdra, šnůrky, čistící spreje nebo doplňky pro kontaktní čočky. Proti zamlžování brýlí máme v nabídce Anti-Fog utěrky, které jsou ideální pro všechy typy skel a lze je opakovaně použít. Rádi vyčistíme brýle na počkání ultrazvukem či opravíme vady  na brýlích..

Brýle pro děti

Zábavné a funkční dětské brýle pro svět plný dobrodružství. Naše oční optiky nabízí široký výběr kvalitních dětských brýlí, které zajišťují ostrý pohled a bezpečnost vašim malým objevitelům. 

Vybírejte ze značek jako Nano, Playmobil, Seventh Street, Alfa
a Centrostyle.

Dětské brýle nabízíme také sluneční s kvalitní UV ochranou.

Sluneční brýle

Oxa optik přináší široký výběr kvalitních slunečních brýlí, které chrání vaše oči před UV zářením a zároveň zdůrazňují váš osobní styl. Objevte škálu designů a technologií pro bezstarostné sluneční dny s dokonalým viděním

Můžete vybírat mezi značkami Tommy Hilfiger, Guess, Polaroid, Hannah, Horsefeathers, Invu, Carrera, Point.

Sportovní brýle

Zvyšte svůj sportovní výkon s našimi profesionálními sportovními brýlemi. Naše oční optiky nabízí špičkové sportovní brýle navržené pro maximální pohodlí, ochranu a ostřejší vidění během vašich aktivit.

Zkuste modely od R2, oblíbené mezi sportovci pro svou vynikající kvalitu a stylový vzhled. Vaše sportovní brýle na míru upravíme dle vašich požadavků. Objevte široký výběr modelů v mnoha barvách, včetně variant s polarizačními skly.

Výběr ze značek jako R2, Polaroid.

Aplikace kontaktních čoček

Objevte různé typy čoček a způsoby aplikace, které vám přinesou svobodu a přesnost ve vidění. Provádíme aplikaci kontaktních čoček naším odborníkem, stačí se objednat ještě dnes.

První aplikace kontaktních čoček trvá 60 – 80 minut a stojí 590 Kč. Cena zahrnuje pár kontaktních čoček, roztok a pouzdro na kontaktní čočky.

Napište nám

.

GDPR

5 + 4 =