HOYA EnRoute – Vynikající volba pro řidiče. Nyní se slevou -35%. 🛣️👓

Dobré vidění na cestách je klíčem k bezpečné jízdě. Brýlové čočky EnRoute od HOYA jsou speciálně navrženy pro řidiče. Díky technologii HOYA TrueForm Design a speciálnímu Drive AR filtru, který snižuje odrazy a oslnění, si užijete jasnější vidění i za špatných světelných podmínek. Čočky EnRoute jsou dostupné ve dvou variantách: jednoohniskové a progresivní. Progresivní čočky EnRoute zajišťují plynulé přechody mezi pohledy na vozovku, palubní desku a zpětná zrcátka. Navštivte naši optiku a využijte slevu -35 % na brýlové čočky EnRoute!
Akce platí od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejnách.

JARNÍ SLEVA -500 KČ NA VISIBLE OBRUBY PO CELÝ MĚSÍC. 👓✨

Vylaďte jarní náladu pestrým vzhledem a pořiďte si cenově výhodné obruby od značky Visible. Do konce května můžete využít slevu -500 Kč na obruby od značky Visible, která přináší nejen barevnou rozmanitost, ale i bezchybnou kvalitu. Týká se všech modelů s cenami od 2 090 Kč před slevou. Akce platí do 31.5.2024 na všech pobočkách Oxa optik.

Akce -35% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem. ☀️👓🌧️

Užijte si pohodu bez kompromisů s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si brýlová skla na některé z našich optik za výhodnou cenu .💪👓
Sleva se vztahuje na všechny typy samozabarvovacích skel + skel s ochranným filtrem (skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních).  Ideální volba také pro brýle do auta nebo práce u počítače.
Akce platí od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejnách.